
ЩИТ МУЛЬТИМЕДІЙНИЙ Resi9 MP 2 ряди/24 модулі, врізний, білі двері
2 625,42 ₴
- В наличии
- Код: MIP212FU
+380 (63) 374-13-05
Магазинвозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Resi9 MP є мультимедійним щитом для встановлення модульного обладння, внутрішнього монтажу. Цей пластиковий щит має розмір 2 ряди по 12 модулів по 18 мм. В нього може бути встановлено всі типи модульного обладнання, що монтується на DIN-рейку. Ступінь захисту IP40. В комплект поставки входять білі двері. Колір лицьової сторони білий (RAL 9003). Щит призначений для нового встановлення або замінити старого щита у житлових приміщеннях. В комлект взодить монтажна сітка та пластина. Клемна колодка не передбачена. Номінальна напруга ізоляції Ui становить 400 В. Розсіювана потужність 47 Вт. Номінальний струм In до 63А. Він відповідає стандартам МЕК 60439-1 і 3, МЕК 60670-1 і 24. Загальні розміри (Ш) 294 мм x (В) 377 мм x (Г) 98 мм. Вага виробу 1,5 кг. Щит виготовлений з технопластику (задня частина та передня). Двері виготовлені з технопластику. Стійкість пластику до полумя та аномального тепла становить 750°C для дверей і лицьової сторони та 850°C для задньої частини. Ступінь ударозахисту IK07. Робоча температура від -25°C до 60°C.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Schneider Electric |
| Страна производитель | Италия |
| Дополнительные характеристики | |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| COS | 19GP-SMBFDR |
| How to video | https://www.youtube.com/watch?v=Wfw8mgM408I |
| [In] номінальний струм | 63 А |
| [Ui] номінальна напруга ізоляції | 400 В |
| Інструкція | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=NNZ83632 |
| Валюта | UAH |
| Внутренняя глубина | 76 мм |
| Высота | Всередині: 225 мм |
| Глибина встановлення | 80 мм |
| Група продукції | Модульне об-ння для жит-го будівництва |
| Дополнительное оборудование | 1 Решітка |
| Загальна кількість модулів шириною 18 мм | 24 |
| Кабельний ввід | Попередньо вирізані отвори |
| Каталог | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=UAM-ENCLOSURESHDFULLCAT |
| Код УКТЗЕД | 8538909900 |
| Кількість горизонтальних рядів | 2 |
| Кількість модулів Ш = 9 мм | 24 |
| Кількість модулів шириною 18 мм на ряд | 12 |
| Маса нетто | 1.5 кг |
| Материал корпуса | Передня панель Технопластичний |
| Монтаж шафи | Врівень |
| Назва продукту | Resi9 MP |
| Огнестойкость | Передня панель: 750 °C відповідно до EN 60695-2-11 |
| Опис монтажної плати | перфорований |
| Робоча температура навколишнього середови | -25-60 °C |
| Розсіювана потужність [Вт] | 47 В |
| Сегмент ринку | житловий |
| Серия продукта | Resi9 |
| Стандарти | МЕК 60670-24 |
| Статус серії | regular |
| Степень защиты | IP40 |
| Ступінь ударозахисту | IK07 відповідно до МЕК 62262 |
| Сумісність серії | LexCom Головна сторінка FIX кабель Кабельний затискач |
| Тип виробу або компоненту | Огорожа |
| Тип передньої кришки | Оборотний |
| Тип рейки | відсутній |
| Тип шкафа | Універсальний корпус |
| Функція клемного блоку | без |
| Ширина | Всередині: 217 мм |
| Штрих-код | b3606481190673 |
Информация для заказа
- Цена: 2 625,42 ₴


