ЩИТ ВРІЗНИЙ Resi9 MP ПРОЗОРІ ДВЕРІ 2 ШИНИ 24 МОДУЛІ (2 РЯДИ ПО 12 МОДУЛІВ)
1 714,56 ₴
- В наличии
- Код: MIP22212T
+380 (63) 374-13-05
Магазинвозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Resi9 MP є щитом для встановлення модульного обладння, внутрішнього монтажу. Цей пластиковий щит має розмір 2 ряди по 12 модулів по 18 мм. В нього може бути встановлено всі типи модульного обладнання, що монтується на DIN-рейку. Ступінь захисту IP40. В комплект поставки входять прозорі двері. Колір лицьової сторони білий (RAL 9003). Щит призначений для нового встановлення або замінити старого щита у житлових приміщеннях. Він оснащений асиметричною DIN-рейкою 35 мм. Він поставляється з 2 клемними блоками з гвинтовими клемами: 1 заземлення та 1 нейтраль. Клемний блок заземлення має 16 вихідних клем (2x16 мм² + 6x6 мм² + 8x10 мм² + 8x10 мм²). Клемний блок нейтралі має 16 вихідних клем (2x16 мм² + 6x6 мм²). Номінальний струм In до 63А. Він відповідає стандартам МЕК 60439-1 і 3, МЕК 60670-1 і 24. Загальні розміри (Ш) 294 мм x (В) 377 мм x (Г) 98 мм. Щит виготовлений з технопластику (задня частина та передня). Двері виготовлені з технопластику. Стійкість пластику до полумя та аномального тепла становить 750°C для дверей і лицьової сторони та 850°C для задньої частини. Ступінь ударозахисту IK07. Робоча температура від -25°C до 60°C.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Schneider Electric |
| Страна производитель | Италия |
| Дополнительные характеристики | |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| 360 view | https://visuals.se.com/MIP22212T_Image-StopMotion/20210323T2349/360 |
| COS | 19GP-SMBFDR |
| How to video | https://www.youtube.com/watch?v=Wfw8mgM408I |
| [In] номінальний струм | 63 А |
| Інструкція | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=NNZ83632 |
| Валюта | UAH |
| Внутренняя глубина | 76 мм |
| Высота | Зовні: 377 мм |
| Глибина встановлення | 80 мм |
| Група продукції | Модульне об-ння для жит-го будівництва |
| Загальна кількість модулів шириною 18 мм | 24 |
| Знак якості | IMQ |
| Кабельний ввід | Попередньо вирізані отвори |
| Каталог | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=UAM-ENCLOSURESHDFULLCAT |
| Код УКТЗЕД | 8538909900 |
| Кількість горизонтальних рядів | 2 |
| Кількість клемних блоків | 1 Нейтральний (Гвинтовий) з 16 випереджає |
| Кількість модулів Ш = 9 мм | 24 |
| Кількість модулів шириною 18 мм на ряд | 12 |
| Материал корпуса | Передня панель Технопластичний |
| Монтаж шафи | Врівень |
| Назва продукту | Resi9 MP |
| Огнестойкость | Передня панель: 650 °C |
| Опис монтажної плати | без монтажної пластини |
| Робоча температура навколишнього середови | -25-60 °C |
| Розподільчий блок відводів | 8 x 10 мм² для Нейтральний |
| Сегмент ринку | малий комерційний |
| Серия продукта | Resi9 |
| Стандарти | МЕК 60670-24 |
| Статус серії | regular |
| Степень защиты | IP40 |
| Ступінь ударозахисту | IK07 |
| Тип виробу або компоненту | Огорожа |
| Тип передньої кришки | Напівпрозорий |
| Тип рейки | 35 мм асиметрична рейка |
| Тип шкафа | Модульний щит |
| Функція клемного блоку | Земля / нейтраль |
| Ширина | Зовні: 294 мм |
| Штрих-код | b3606480148040 |
Информация для заказа
- Цена: 1 714,56 ₴


