ШИНКА 3P крок 18ММ (L1 L2 L3) 57М, 63A
1 707,79 ₴
- В наличии
- Код: R9XFH357
+380 (63) 374-13-05
Магазинвозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ШИНКА 3P крок 18ММ (L1 L2 L3) 57М, 63A
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Schneider Electric |
| Страна производитель | Германия |
| Общие | |
| Ширина | 1000 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| COS | 19GP-SMBFDT |
| [Ie] номінальний робочий струм | 63 А на 40 °C |
| [Ue] номінальна робоча напруга | 400 В змінний струм Ph/Ph |
| [Ui] номінальна напруга ізоляції | 500 В змінний струм |
| Валюта | UAH |
| Відстань між лініями | 54 мм |
| Група продукції | Модульне обладнання Acti 9 |
| Загальна кількість модулів шириною 18 мм | 57 |
| Изоляция | Ізольований |
| Каталог | https://download.schneider-electric.com/files?p_Doc_Ref=UAM-HD-CAT100X210 |
| Категорія аксесуара/запасної частини | аксесуар для підключення |
| Код УКТЗЕД | 8544429098 |
| Конфігурація полюсів | 1 x 3P |
| Крок підключення | 18 мм |
| Кількість модулів Ш = 9 мм | 114 |
| Кількість шляхів | 19 пінів 3 L |
| Маркировка | L1 L2 L3 |
| Место установки | нижній на biconnect |
| Огнестойкость | 960 °C ( 30 с ) відповідно до МЕК 60695-2-1 |
| Опис виробу | Відрізний |
| Опис рядків | 3L |
| Сертифікація виробу | CE |
| Серия продукта | Resi9 |
| Способ крепления | Горизонтальний |
| Стандарти | МЕК 61439-2 |
| Статус серії | regular |
| Ступінь забруднення | 3 |
| Сумісність серії | Resi9 (Resi9 SWITCH) |
| Тип виробу або компоненту | Гребінчаста шинка |
| Тип конектора | вилка |
| Цвет | Білий (RAL 9003) |
| Штрих-код | b3606480515934 |
Информация для заказа
- Цена: 1 707,79 ₴


