LED лампа LEBRON L-R50, 6W, 220V, E14, 4100K, 510Lm
66 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- В наличии
- Код: 11-14-68
+380 (63) 374-13-05
Магазинвозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lebron |
| Цоколь | E14 |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантійний термін, років | 1 год |
| Класс энергопотребления | A+ |
| Коеф. збереження світловіддачі в кінці номінал. терміну служби | Больше 0,8 |
| Коефіцієнт потужності лампи PF | 0,6 |
| Колірна температура світла, К | 4100 K |
| Кількість циклів вмикання до передчасного виходу лампи з ладу | 25000 |
| Назначение | Бытовое |
| Напряжение питания | 165-265 V |
| Не призначено для роботи зі світлорегуляторами | Да |
| Особенности | сумісні із вимикачем із підсвіткою |
| Потужність, W | 6 W |
| Ресурс роботи, годин | 20000 |
| Розмір, мм | d.50x85 |
| Світловий потік, Lm | 510 Lm |
| Температура окружающей среды | -5°С +40°С |
| Тип изделия | Світлодіодна лампа |
| Тип світлодіода | SMD 2835 |
| Умови оптимального використання у нестандартних умовах (Та/=25°С) | не розроблялися |
| Час запуску | Меньше 1,0 сек |
| Час розігрівання лампи до 60% повної світлової віддачі | Менше 1,0 секунди (миттєве повне світло) |
| Якість світла, RA | RA>80 |
Информация для заказа
- Цена: 66 ₴


