Люстра із пультом світлодіодна, стельовий світильник Goldlux 326676 Jadwiga LED 1x72W 3000K/4000K/6000K 8000Lm IP44 чорна
3 479 ₴
- В наявності
- Код: 326676-PLX
+380 (63) 374-13-05
Магазинповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Люстра із пультом світлодіодна, стельовий світильник Goldlux 326676 Jadwiga LED 1x72W 3000K/4000K/6000K 8000Lm IP44 чорна
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Goldlux |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Стельовий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| /Розмір коробки см (висота) | 52 |
| /Розмір коробки см (довжина) | 9 |
| /Розмір коробки см (ширина) | 52 |
| Висота, мм | 75 |
| Довжина, мм | 480 |
| Індекс кольоропередавання Ra (CRI) | 80 |
| Клас захисту IP | IP44 |
| Матеріал основи | сталь |
| Матеріал плафона/абажура | пластик |
| Потужність, Вт | 72 |
| Призначення | у спальню, у зал/гостинну, для кухні, у коридор, для ванної |
| Напруга, В | 220 В |
| Світловий потік | 8000 lm |
| Стиль | сучасний |
| Температура світіння | 3000K/4000K/6000K |
| Тип | стельові, з пультом |
| Тип вимикача | Пульт |
| Тип монтажу | Накладної |
| Тип цоколя | LED-модуль |
| Форма плафона/абажура | коло |
| Колір плафона/абажуру | чорний |
| Ширина, мм | 480 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 479 ₴







