


Світильник підсвітка для дзеркала Goldlux 328601 Samos LED 1x15W 4000K 1650Lm IP44 чорний
2 259 ₴
- В наявності
- Код: 328601-PLX
+380 (63) 374-13-05
Магазинповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник підсвітка для дзеркала Goldlux 328601 Samos LED 1x15W 4000K 1650Lm IP44 чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Goldlux |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| /Розмір коробки см (висота) | 92 |
| /Розмір коробки см (довжина) | 5 |
| /Розмір коробки см (ширина) | 13 |
| Висота, мм | 44 |
| Довжина, мм | 111 |
| Індекс кольоропередавання Ra (CRI) | 80 |
| Клас захисту IP | IP44 |
| Матеріал основи | алюміній |
| Матеріал плафона/абажура | пластик |
| Потужність, Вт | 15 |
| Призначення | Для ванної |
| Напруга, В | 220 В |
| Світловий потік | 1650 lm |
| Стиль | сучасний |
| Температура світіння | 4000K |
| Тип | настінний |
| Тип цоколя | LED-модуль |
| Форма плафона/абажура | прямокутник |
| Колір плафона/абажуру | чорний |
| Ширина, мм | 900 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 259 ₴


