

Світильник світлодіодний для високих стель "ARTEMIS-200" 200 W
2 998,86 ₴
- Готово до відправки
- Код: 063-003-0200-010
+380 (63) 374-13-05
Магазинповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Промисловий підвісний світильник – ключовий елемент освітлювальних систем, спроектованих для забезпечення оптимальної видимості та освітлення на виробничих майданчиках, складах та інших промислових об'єктах .
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 200 W |
| Розміри (ДхШхВ) | 325 мм * 145 мм |
| Світловий потік (лм) | 30,000 lm |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 90 ° |
| Колірна температура, К | 6400 K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 998,86 ₴


