Лампа Діодна "ULTRA - 6" 6W 6400K E14
53,40 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: 001-003-0006-011
+380 (63) 374-13-05
Магазинповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампа Діодна "ULTRA - 6" 6W 6400K E14
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 48 W |
| Потужність | 6 W |
| Розміри (ДхШхВ) | 99мм*36мм |
| Світловий потік (лм) | 480 lm |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Тип цоколя | E14 |
| Кут розсіювання | 200° |
| Колірна температура, К | 6400К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 53,40 ₴


