Лампа "RUSTIC TUBE - 8" 8W Filament led 2200К E27
221,61 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: 001-033-0008-010
+380 (63) 374-13-05
Магазинповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампа "RUSTIC TUBE - 8" 8W Filament led 2200К E27
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 64 W |
| Потужність | 8 W |
| Розміри (ДхШхВ) | 235 мм * 30 мм |
| Світловий потік (лм) | 720 lm |
| Тип світлодіодів | Filament LED |
| Тип цоколя | Е 27 |
| Кут розсіювання | 360° |
| Колір | Прозорий з янтарним відливом |
| Колірна температура, К | 2200 До |
Інформація для замовлення
- Ціна: 221,61 ₴


