Лампа світлодіодна "CRAFT - 8" 8W 4200K E14
52,51 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: 001-004-0008-030
+380 (63) 374-13-05
Магазинповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампа світлодіодна "CRAFT - 8" 8W 4200K E14
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 64 W |
| Потужність | 8 W |
| Розміри (ДхШхВ) | 131мм*37мм |
| Світловий потік (лм) | 800 Lm |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Тип цоколя | E14 |
| Кут розсіювання | 200° |
| Колірна температура, К | 4200К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 52,51 ₴


