
Світильник світлодіодний Biom SMART SML-R41-50/2 3000-6000K 50Вт с д/у
1 247 ₴
- В наявності
- Код: 00-00022928
+380 (63) 374-13-05
Магазинповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодний світильник Feron AL251 30W 4000K
Лінійка світильників серії Professional від Feron представляє сучасні освітлювальні прилади, спеціально розроблені для комерційного освітлення. Завдяки своєму дизайну та конструкційному рішенню, ці світильники ідеально підходять для освітлення торговельних, адміністративно-офісних, громадських, медичних та інших приміщень.
Особливості та переваги:
- Ефективність: Забезпечує економію електроенергії до 80%, порівняно зі звичайними лампами.
- Вбудований драйвер: Стабільна робота в діапазоні напруги 170-265V.
- Потужний радіатор: Забезпечує ефективне охолодження світлодіодів, попереджаючи їх деградацію та забезпечуючи стабільний світловий потік.
- Довгий термін служби: Ресурс світильника - 50 000 годин.
Світлодіодний світильник Feron AL251 30W 4000K ідеально підходить для використання в сфері комерційного освітлення, забезпечуючи надійне та ефективне освітлення.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | ⩾80 |
| Артикул | 00-00022928 |
| Валюта | USD |
| Вид монтажу | Накладні |
| Габаритний розмір, мм | 400x70 |
| Еквівалентна потужність | 450 W |
| Клас захисту | IP20 |
| Колір арматури | Білий |
| Кут світіння, ° | 170° |
| Матеріал арматури | Метал |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал плафона | Полікарбонат |
| Можливість діммірованія | Димуються |
| Потужність | 50 W |
| Назва | Світильник світлодіодний Biom SMART SML-R41-50/2 3000-6000K 50Вт с д/у |
| Наявність | В наявності |
| Пульт управління в комплекті | Так |
| Робоча напуга | AC 175-265V |
| Розділ | SMART світильники |
| Спосіб включення | Пульт дистанційного керування |
| Температура світла | 3000-6000 K |
| Тип розсіювача | Матовий (Frosted) |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Тип управління | Інфрачервоний (IR) |
| Форма плафона | Коло |
| Форма світильника | Круглі |
| Колір світіння | Холодний-Нейтральний-Теплий |
| Ціна | 27.90 |
| Основні атрибути | |
| Колір плафона | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 247 ₴


