Світлодіодна стрічка BIOM Professional BPS-G3-24-COB-320-СW-20 холодний білий, негерметична, 1м
124 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 00-00023476
Накладний поворотний світильник Feron ML310 GU10 IP20 білий
Модель Feron ML310 з лінійки акцентних світильників під лампу з поворотним механізмом.
Можуть використовуватися для інтер'єрної підсвітки житлових приміщень, кафе, ресторанів, готелів тощо. Лаконічний універсальний дизайн та компактні розміри дозволяють встановити такий світильник у будь-якому інтер'єрі.
Особливості світильника Feron ML310
Керування світлом. Світильники оснащені патроном GU10, таким чином ви самі можете обрати лампу з потрібною яскравістю та колірною температурою
Регулювання напрямку світлового потоку. Світильник обертається тому можна змінювати напрямок світла на 350° та 180° градусів у двох площинах.
Естетичність конструкції. Модель має зйомне фіксуюче кільце яке перекриває контури лампи, завдяки чому світильник виглядає єдиною конструкцією.
Зручний монтаж. Надійна фіксація та зручне підключення до мережі завдяки клемним колодкам
Якість конструкції. Міцний корпус з алюмінію, що не схильний до корозії у поєднанні з якісними комплектуючими.
Заземлення. Світильник має захисне заземлення що відповідає українським та європейським стандартам
Гарантія 12 місяців
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Колір | Білий |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Тип світильника | Накладний |
| Тип цоколя | GU10 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-00023476 |
| Валюта | USD |
| Клас захисту | IP20 |
| Кількість світлодіодів | 320 шт./м |
| Кут світіння, ° | 170° |
| Назва | Світлодіодна стрічка BIOM Professional BPS-G3-24-COB-320-СW-20 холодний білий, негерметична, 1м |
| Наявність | В наявності |
| Споживана потужність | 12 Вт/м |
| Розмір | 7.2x2 мм |
| Робоча напуга | DC 24V |
| Розділ | Світлодіодні стрічки 24V |
| Світловий потік, Lm | 1500 Lm |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 7000-7500 K (Холодне світло) |
| Тип світлодіодів | COB |
| Ціна | 2.77 |
- Ціна: 124 ₴


