


ElectroHouse LED світильник трековий 25W білий зі змінною лампою 4100K 2000Lm
653,94 ₴
- В наявності
- Код: EH-TL-0008
Світильник трековий 25W білий EH-TL-0008 зі змінною лампою від компанії ElectroHouse є універсальним і багатофункціональним виробом, яке має низький рівень споживання електроенергії, але при цьому яскраве і ефективне освітлення. Рейковий підвісний світильник має досить довгий термін служби і безпечний при експлуатації, так як зроблений з високоміцних, термостійких і вогнестійких матеріалів. Конструкція дозволяє його переміщати по шинопроводу і направляти світловий потік в потрібну вам сторону, що дуже зручно і практично у великих складських, господарських, офісних і торгових приміщеннях або на майданчиках і т. д. Шинний світильник володіє великим світловим потоком і за його допомогою можна легко регулювати кут і спрямованість освітлення на певний об'єкт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 115 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 місяці |
| Довжина (висота) | 155 мм |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Напруга живлення | 220 – 240 В |
| Номінальна потужність | 25 Вт |
| Ресурс виробу | 50000 м |
| Температура свічення | 4100К |
| Температурний діапазон | -10...+50°С |
| Тип | Світильник |
| Тип світильника | Трековий |
| Кут розсіювання | 24 |
| Чистота струму | 50/60 Гц |
- Ціна: 653,94 ₴


