Лампа "PLUS-6" 6W 3000K GU10
61,86 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: 001-002-0006-021
+380 (63) 374-13-05
Магазинповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампа "PLUS-6" 6W 3000K GU10
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 60 W |
| Потужність | 6 W |
| Розміри (ДхШхВ) | 55мм * 50мм |
| Світловий потік (лм) | 390 lm |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Тип цоколя | GU10 |
| Кут розсіювання | 105° |
| Колірна температура, К | 3000К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 61,86 ₴


