Лампа світлодіодна "Filament candle - 6" 6W свічка Е14 2700К
77,88 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: 001-013-0006-010
+380 (63) 374-13-05
Магазинповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампа світлодіодна "Filament candle - 6" 6W свічка Е14 2700К
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 48 W |
| Потужність | 6 W |
| Розміри (ДхШхВ) | 98мм * 35мм |
| Світловий потік (лм) | 700 lm |
| Тип світлодіодів | Filament LED |
| Тип цоколя | Е 14 |
| Кут розсіювання | 360° |
| Колір | Прозорий |
| Колірна температура, К | 2700К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 77,88 ₴


