
Світильник світлодіодний Biom DPL-R5-5 5Вт круглий 5000K
55 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 00-00023428
Підвісний світильник ML320 під лампу MR-16 GU10 може використовуеться в якості як основного, так акцентного освітлення у сфері інтер'єрної підсвітки житлових, торгівельних та адміністративних приміщень, кафе та ресторанів, виставкових залів, галерей та ін. Завдяки підвісу довжиною 1,2м та спеціальному фіксатору, висоту встановлення світильника можно регулювати за власним вподобанням та в залежності від висоти стелі. Також в основі світильника є отвори для кріплення , які дозволяють використовувати світилькик як підвісний, так і накладний. Світильник має фіксуюче кільце, що перекриває контури лампи. Завдяки цьому він виглядає цілісною конструкцією без зайвих елементів та зазорів. Закріплюючі гвинти, що з'єднують основу світильника та фіксуючу планку, пофарбовані в колір світильника і втоплені в його корпус, завдяки фаскам на фіксуючих отворах, що робить гвинти непомітними. Корпус світильника виконаний із алюмінію, що на відміну від дешевих аналогів з металевим корпусом, не схильний до корозії. Завдяки пружинам всередені світильника, лампа надійно прижимається до фіксуючого кільця без зазорів.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Колір | Чорний |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Тип світильника | Накладний |
| Тип цоколя | GU10 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | ⩾80 |
| Артикул | 00-00023428 |
| Валюта | USD |
| Вид монтажу | Врізні |
| Габаритний розмір, мм | 100x22 |
| Еквівалентна потужність | 45 W |
| Клас захисту | IP20 |
| Колір арматури | Білий |
| Колір плафона | Білий |
| Кут світіння, ° | 180° |
| Матеріал корпусу | Пластикові |
| Потужність | 5 W |
| Назва | Світильник світлодіодний Biom DPL-R5-5 5Вт круглий 5000K |
| Наявність | В наявності |
| Робоча напуга | AC 175-265V |
| Розділ | Вбудовувані Led світильники |
| Посадковий Розмір | 75 |
| Спосіб включення | Без вимикача |
| Температура світла | 5000 К (Біле світло) |
| Тип розсіювача | Матовий (Frosted) |
| Тип світлодіодів | SMD2835 |
| Форма плафона | Коло |
| Форма світильника | Круглі |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Ціна | 1.22 |
- Ціна: 55 ₴


