
Сенсорний вимикач для дерев`яних поверхонь LB-W01, 65W, DC12-24V
269 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 00-00024507
Стильні алюмінієві світильники, що ідеально підійдуть для оздоблення сучасних, лаконічних та більш стриманих інтер'єрів, виконаних у стилі hi-tech, мінімалізм та техно.
Дизайн моделей дозволяє встановити такі світильники не тільки у інтер’єрах житлових приміщень, а й у приміщеннях кафе, ресторанів, готелів тощо.
Можуть використовуватися в якості як основного освітлення, так і для створення світлових акцентів в певних ділянках приміщення, чи на окремих предметах інтер’єру.
Дизайн. Конструкція складається з основи та декоративного кільця, що додає дизайну світильника об’єму. В залежності від моделі, колір основи та колір кільця можуть співпадати або відрізнятися.
Варіанти монтажу. Світильники можна встановлювати як з кільцем, так і без нього.
Якість конструкції. Корпус світильника виконаний з алюмінію.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Колір | Чорний |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-00024507 |
| Валюта | USD |
| Потужність | 65 W |
| Назва | Сенсорний вимикач для дерев`яних поверхонь LB-W01, 65W, DC12-24V |
| Наявність | В наявності |
| Робоча напуга | DC 12-24V |
| Розділ | Сенсори, вимикачі, кнопки |
| Стан товару | Новий |
| Ціна | 6.02 |
- Ціна: 269 ₴


