

Світлодіодний світильник BIOM ARM-3-600-50-6 50W 6500K 595x595x30
482 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 00-00025502
+380 (63) 374-13-05
Магазинповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодні світильники (Панелі) серії ARM - це доступне, надійне та ефективне рішення для освітлення офісних, виробничих, житлових, комерційних приміщень та громадських установ.
Завдяки оптимально підібраним потужностям, рівномірному освітленню та зручному монтажу, світильники дозволяють вирішувати більшість проектних завдань по освітленню.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | ⩾80 |
| Артикул | 00-00025502 |
| Валюта | USD |
| Вид монтажу | Врізні |
| Габаритний розмір, мм | 595x595x30 |
| Еквівалентна потужність | 450 W |
| Клас захисту | IP20 |
| Колір арматури | Білий |
| Кут світіння, ° | 120° |
| Матеріал арматури | Метал |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал плафона | Полікарбонат |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Потужність | 50 W |
| Назва | Світлодіодний світильник BIOM ARM-3-600-50-6 50W 6500K 595x595x30 |
| Наявність | В наявності |
| Пульт управління в комплекті | Немає |
| Робоча напуга | AC 180-250 V |
| Робочий діапазон температур | 0... +40 °C |
| Розділ | Led панелі |
| Спосіб включення | Без вимикача |
| Стабільність світлового потоку за 6000 год | ⩾0,7 |
| Температура світла | 6500 K (Холодний білий) |
| Тип розсіювача | Матовий (Frosted) |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Тип управління | - |
| Форма плафона | Квадрат |
| Форма світильника | Квадратні |
| Колір плафона | Білий |
| Ціна | 10.78 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 482 ₴


