Підсвітка дзеркал-картин LED "SUMRU-12" 12W 4200K хром
856,63 ₴
- Готово до відправки
- Код: 040-011-0012-010
+380 (63) 374-13-05
Магазинповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підсвітка дзеркал-картин LED "SUMRU-12" 12W 4200K хром
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 96 W |
| Матеріал корпусу | метал, пластик |
| Потужність | 12 W |
| Розміри (ДхШхВ) | 425 мм * 90 мм |
| Світловий потік (лм) | 1135 lm |
| Ступінь захисту IP | IP 45 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колір | Хром |
| Колірна температура, К | 4200К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 856,63 ₴


