


Свiтлодiодна лампа Biom BT-903 MR16 7W модуль 4500К лінза 60
59 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 00-00025757
Накладний неповоротний світильник Feron ML308 GU10 IP20 білий
Накладний світильник Feron ML308 може використовуеться в якості як основного, так акцентного освітлення у сфері інтер'єрної підсвітки житлових, торгівельних та адміністративних приміщень, кафе та ресторанів, виставкових залів, галерей та ін.
Світильник оснащений патроном GU10, тож ви самі можете обирати лампу для них, і таким чином керувати яскравістю та температурою свічення.
Також має зйомне фіксуюче кільце, що перекриває контури лампи. Завдяки цьому вони виглядають цілісною конструкцією без зайвих елементів та зазорів.
Особливості світильника Feron ML308
Керування світлом. Оснащені патроном GU10, тож ви самі можете обирати лампу для них, і таким чином керувати яскравістю та колірною температурою свічення.
Дизайн. Корпус світильника зі вставкою з матового акрилового полімеру, що ствоює ефект м’якого декоративного свічення при увікненому світильнику.
Естетичність конструкції. Світильнки мають зйомне фіксуюче кільце, що перекриває контури лампи. Завдяки цьому вони виглядають цілісною конструкцією без зайвих елементів та зазорів.
Зручний монтаж. Світильники мають простий монтаж та надійну фіксацію. Оснащені клемними колодками для швидкого та зручного підключення світильника до мережі живлення.
Якість конструкції. Міцний корпус із алюмінію, що на відміну від дешевших аналогів з залізним корпусом, не схильний до корозії. Якісні комплектуючі.
Заземлення. Світильник має захисне заземлення, що відповідає українським та європейсьмим стандартам електробезпеки.
Гарантія 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Колір | Білий |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Тип світильника | Накладний |
| Тип цоколя | GU10 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | ⩾80 |
| Артикул | 00-00025757 |
| Валюта | USD |
| Матеріал корпусу | AL+PL |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Потужність | 7 W |
| Назва | Свiтлодiодна лампа Biom BT-903 MR16 7W модуль 4500К лінза 60 |
| Наявність | В наявності |
| Робоча напуга | AC 175-265V 50-60Гц |
| Розділ | Світлодіодні лампи MR16 модулі |
| Стан товару | Новий |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Форм-фактор | MR16 |
| Колір світіння | 4500К (Біле світло) |
| Ціна | 1.33 |
- Ціна: 59 ₴


