Лампа Діодна "REFLED - 4" 4W 4200К R39 E14
70,31 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: 001-039-0004-031
+380 (63) 374-13-05
Магазинповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампа Діодна "REFLED - 4" 4W 4200К R39 E14
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 35 W |
| Потужність | 4 W |
| Розміри (ДхШхВ) | 70мм*39мм |
| Світловий потік (лм) | 210 lm |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Тип цоколя | Е 14 |
| Кут розсіювання | 115° |
| Колірна температура, К | 4200К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 70,31 ₴


