
Підсвітка дзеркал-картин LED "SUNA-10" 10W 4200K
1 068 ₴
- Готово до відправки
- Код: 040-015-0010-10
+380 (63) 374-13-05
Магазинповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підсвітка дзеркал-картин LED "SUNA-10" 10W 4200K
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 80 W |
| Додатково | діаметр основи - 114 мм |
| Матеріал корпусу | метал+пластик |
| Потужність | 10 W |
| Розміри (ДхШхВ) | 457 мм |
| Світловий потік (лм) | 800 Lm |
| Ступінь захисту IP | IP 45 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колір | Хром |
| Колірна температура, К | 4200К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 068 ₴


