Лампа Світлодіодна "PETA-6" 6W 6400К G9
69,87 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: 001-045-0006-010
+380 (63) 374-13-05
Магазинповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампа Світлодіодна "PETA-6" 6W 6400К G9
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 48 W |
| Потужність | 6 W |
| Розміри (ДхШхВ) | 60,5 мм*15,7 мм |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Тип цоколя | G9 |
| Кут розсіювання | 360° |
| Колірна температура, К | 6400K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 69,87 ₴


