Тросова серія люстр Each Lamp зроблена з металевого каркасу в кольорі бронза і плафону зі скла. Діаметр 80 см, мінімальна висота 30 см, максимальний опуск 1,5 метра.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TERRA |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість джерел світла | 5 |
| Потужність лампи | 3 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 30 см |
| Діаметр | 80 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал каркасу | Метал, Скло |
| Колір арматури (підстави) | Прозорий, Бронзовий |
| Колір плафона | Прозорий, Бронза |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 062 ₴



