Серія люстр LED CUBE була зроблена з металевого каркаса з вбудованим Led модулям. Мінімальна висота повіски 70 см.., ширина 10 см., довжина 100 см. Висота люстри регулюється за рахунок тросів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TERRA |
| Країна виробник | Китай |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір плафона | Білий |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Потужність лампи | 35 Вт |
| Стиль виконання | Лофт |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 70 см |
| Ширина | 10 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 809 ₴


