

Світильник світлодіодний для високих стель "AGORA-150" 150 W (063-008-0150-010)
2 261,94 ₴
- Готово до відправки
- Код: 063-008-0150-010
+380 (63) 374-13-05
Магазинповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Промисловий підвісний світильник, для високих стель, серії AGORA, стіпінь захисту ip65 (Хайбей) Промисловий підвісний світильник – ключовий елемент освітлювальних систем, спроектованих для забезпечення оптимальної видимості та освітлення на виробничих майданчиках, складах та інших промислових об'єктах .
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Чорний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Потужність | 150 W |
| Розміри (ДхШхВ) | Ø310 mm |
| Світловий потік (лм) | 19,500 lm |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Колірна температура, К | 6400 K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 261,94 ₴


