
Світлодіодний світильник вбудований AURA-3 білий 3W 4200K
139,73 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: 016-068-0003-030
+380 (63) 374-13-05
Магазинповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодний світильник вбудований AURA-3 білий 3W 4200K
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Teb Elektrik |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Врізне отвір | 72 мм |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 3 W |
| Розміри (ДхШхВ) | 89 мм х 22 мм |
| Світловий потік (лм) | 300 Lm |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колірна температура, К | 4200K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 139,73 ₴


