LED прожектор LEBRON L-LF, 10W, 6200K, 900Lm, 230V
189 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 17-08-11
+380 (63) 374-13-05
Магазинповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Переваги використання LED прожектори ТМ Lebron:Великий світловий потік в 800 Lm і колірна температура світла 6500 K;Завдяки IC-драйвер стійкий до перепадів напруги;Міцний корпус зі ступенем захисту IP65 виготовлений в розмірі 115*105*32 мм.;Довговічність, адже ресур роботи LED прожектор Lebron LF, 10W,6200K, 800Lm, кут 120° становить 30 000 годин;Сучасний дизайн.Область застосування:LED прожектори потужністю 10 W на основі світлодіодів застосовується на вулиці. Саме вуличне освітлення максимально розкриває всі переваги LED прожектора. В основному це: освітлення парковок, вулиць, ландшафтів, паркової зони, на стадіонах і будівельних майданчиках, рекламне освітлення.Відмінно впишеться в Побутове використання, адже напруга живлення даного пристрою - 220 V. Чи має даний виріб датчик руху? Ні!LED прожектор Lebron LF, 10W,6200K, 800Lm, кут 120° має відмінні світлові характеристики, бездоганна якість виконання, гідний функціонал і підвищену надійність. Гарантійний термін роботи становить 1 рік.LED прожектори ТМ Lebron легко придбати в нашому магазині svit-bud.com. А при замовленні на суму від 500 грн. ми зробимо доставку безкоштовної в будь-яке місто, в тому числі і Чернігів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lebron |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог люмінесцентної лампи, W | 80 |
| Гарантійний термін, років | 1 рік |
| Датчик руху | Немає |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Колірна температура світла, К | 6500 K |
| Матеріал виробу | Метал |
| Призначення | Побутове |
| Напруга живлення | 230 V |
| Пило-волого захист, IP | IP65 |
| Потужність, W | 10 W |
| Ресурс роботи, годин | 30000 |
| Розмір, мм | 115x105x32 |
| Розсіювач | Прозорий |
| Світловий потік, Lm | 800 Lm |
| Тип виробу | Світлодіодний прожектор |
| Тип світлодіода | SMD 2835 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 189 ₴


