LED прожектор LEBRON L-LF, 20W, 6200K, 1800Lm, 230V
322 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 17-08-21
+380 (63) 374-13-05
Магазинповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Переваги використання LED прожектори ТМ Lebron:Великий світловий потік в 1600 Lm і колірна температура світла 6500 K;Завдяки IC-драйвер стійкий до перепадів напруги;Міцний корпус зі ступенем захисту IP65 виготовлений в розмірі 137*125*34 мм.;Довговічність, адже ресур роботи LED прожектор Lebron LF, 20W,6200K,1600Lm, кут 120° становить 30 000 годин;Сучасний дизайн.Область застосування:LED прожектори потужністю 20 W на основі світлодіодів застосовується на вулиці. Саме вуличне освітлення максимально розкриває всі переваги LED прожектора. В основному це: освітлення парковок, вулиць, ландшафтів, паркової зони, на стадіонах і будівельних майданчиках, рекламне освітлення.Відмінно впишеться в Побутове використання, адже напруга живлення даного пристрою - 220 V. Чи має даний виріб датчик руху? Ні!LED прожектор Lebron LF, 20W,6200K,1600Lm, кут 120° має відмінні світлові характеристики, бездоганна якість виконання, гідний функціонал і підвищену надійність. Гарантійний термін роботи становить 1 рік.LED прожектори ТМ Lebron легко купити з доставкою в нашому магазині svit-bud.com. А при замовленні на суму від 500 грн. ми зробимо доставку безкоштовної в будь-яке місто, в тому числі і Вінниця.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lebron |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог люмінесцентної лампи, W | 160 |
| Гарантійний термін, років | 1 рік |
| Датчик руху | Немає |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Колірна температура світла, К | 6500 K |
| Матеріал виробу | Метал |
| Призначення | Побутове |
| Напруга живлення | 230 V |
| Пило-волого захист, IP | IP65 |
| Потужність, W | 20 W |
| Ресурс роботи, годин | 30000 |
| Розмір, мм | 137x125x34 |
| Розсіювач | Прозорий |
| Світловий потік, Lm | 1600 Lm |
| Тип виробу | Світлодіодний прожектор |
| Тип світлодіода | SMD 2835 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 322 ₴


