
Світильник промисловий підвісний LED "GORDION-200" 200W 6400К
2 659 ₴
- В наявності
- Код: 063-006-0200-010
+380 (63) 374-13-05
Магазинповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник промисловий підвісний LED "GORDION-200" 200W 6400К
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 1600 W |
| Потужність | 200 W |
| Розміри (ДхШхВ) | 357,9 мм * 88 мм |
| Світловий потік (лм) | 20000 Lm |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 95 ° |
| Колірна температура, К | 6400 K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 659 ₴


