

Світильник світлодіодний фасадний SEGMENT настінний білий
521,99 ₴
- Готово до відправки
- Код: 076-059-0024-040
+380 (63) 374-13-05
Магазинповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник світлодіодний фасадний SEGMENT настінний білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 24W |
| Розміри (ДхШхВ) | 66 мм * 180 мм * 207 мм |
| Світловий потік (лм) | 1800 lm |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 521,99 ₴


