Лампа "FONIX-8" 8W 6400K GU5.3
59,63 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: 001-001-0008-011
+380 (63) 374-13-05
Магазинповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампа "FONIX-8" 8W 6400K GU5.3
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 80 W |
| Потужність | 8 W |
| Розміри (ДхШхВ) | 55мм * 50мм |
| Світловий потік (лм) | 630 lm |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Тип цоколя | GU5.3 |
| Кут розсіювання | 105° |
| Колірна температура, К | 6400К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 59,63 ₴


