


Світильник вмонтований CARTER-5 чорний
406,73 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: 016-072-0005-020
+380 (63) 374-13-05
Магазинповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник вмонтований CARTER-5 чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Врізне отвір | Ø68 mm |
| Потужність | 5W |
| Розміри (ДхШхВ) | Ø82x35 mm |
| Світловий потік (лм) | 350 lm |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Колірна температура, К | 4200К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 406,73 ₴


