Світлодіодний світильник вмонтований VALENTINA-24 24W білий
390,27 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: 016-063-0024-010
+380 (63) 374-13-05
Магазинповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодний світильник вмонтований VALENTINA-24 24W білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Врізне отвір | 50-150 мм |
| Потужність | 24W |
| Розміри (ДхШхВ) | 170 мм х 25 мм |
| Світловий потік (лм) | 1920 lm |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Колірна температура, К | 3000К-6500К — регулюється |
Інформація для замовлення
- Ціна: 390,27 ₴







