LED св-к LEBRON L-LPP, 36W, 1170*63*35, 6200K, 3200Lm, IP65
540 ₴
- В наявності
- Код: 16-47-34
+380 (63) 374-13-05
Магазинповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сфера застосування:LED світильник лінійный Lebron L-Т8-LPP, 36W, 1260x80x40мм, 6200K, 3000Lm, IP65, кут 140° - це найкраще рішення для заміни застарілих, небезпечних і малоефективних люмінесцентних світильників з лампою розжарювання, на сучасний енергозберігаючий світлодіодний світильник TM Lebron.Сучасний стиль і дизайн вдало втілений в світильнику, стане яскравим доповненням вашого інтер'єру. Лінійні світлодіодні світильники використовуються для освітлення як житлових, так і адміністративних приміщень.Світильник видає якісне світло температурою 6200 K і світловим потоком 3000 Lm. У комплексі з якісними комплектуючими нашого вироби, ми гарантуємо якість світла RA>80.LED світильник лінійный Lebron L-Т8-LPP, 36W, 1260x80x40мм, 6200K, 3000Lm, IP65, кут 140° виконаний в компактному корпусі розміром 1170x63x35 мм. Клас захисту від пилу і вологи - IP65.Клас енергоспоживання A+ робить світильник найбільш вигідним в плані економії, а термін служби при нормальній експлуатації до 25000 годин гарантує довгострокову вигоду від покупки виробу. На всі світильники діє гарантія в 1 рік.Потужність світлодіодних світильників TM Lebron дорівнює 36 W, аналог застарілої лампи (люмінесцентної, розжарювання) в 72 Ват.Основні переваги:IC-драйвер - стабілізує струм в діапазоні вхідної напруги;Безпечний для людського ока;Простота монтажу, демонтажу та експлуатації;Яскраве сучасне освітлення.Лінійні світлодіодні світильники TM Lebron мають відмінні світлові характеристики, бездоганну якість виконання, гідний функціонал і підвищену надійність.LED світильник лінійный Lebron L-Т8-LPP, 36W, 1260x80x40мм, 6200K, 3000Lm, IP65, кут 140° легко придбати недорого в нашому магазині svit-bud.com. А при замовленні на суму від 500 грн. ми зробимо доставку безкоштовною в будь-яке місто, в тому числі і Черкаси.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lebron |
| Датчик руху | Ні |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог люмінесцентної лампи, W | 72 |
| Гарантійний термін, років | 1 рік |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Колірна температура світла, К | 6200 K |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга живлення | 220 V |
| Пило-волого захист, IP | IP65 |
| Потужність, W | 36 W |
| Ресурс роботи, годин | 25000 |
| Розмір, мм | 1170x63x35 |
| Світловий потік, Lm | 3200 Lm |
| Тип виробу | Світлодіодний світильник |
| Тип монтажу | Накладний |
| Тип світильника | лінійний |
| Тип світлодіода | SMD 2835 |
| Якість світла, RA | RA>80 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 540 ₴


