LED св-к LEBRON L-CL-ROSE, max 60W, 3000K, 4100K, 6500K, 4200Lm, O510*80mm
1 189 ₴
- В наявності
- Код: 15-25-30
+380 (63) 374-13-05
Магазинповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сфера застосування:LED св-к LEBRON L-CL-ROSE, max 60W, 3000K, 4100K, 6500K, 4200Lm, d.510*80mm - це найкраще рішення для заміни застарілих, небезпечних і малоефективних люмінесцентних світильників з лампою розжарювання, на сучасний енергозберігаючий світлодіодний світильник TM Lebron.Сучасний стиль і дизайн вдало втілений в світильнику, стане яскравим доповненням вашого інтер'єру. Світлодіодні Smart-світильники використовуються для освітлення як житлових, так і адміністративних приміщень.Світильник видає якісне світло температурою і світловим потоком . У комплексі з якісними комплектуючими нашого вироби, ми гарантуємо якість світла RA>80.LED св-к LEBRON L-CL-ROSE, max 60W, 3000K, 4100K, 6500K, 4200Lm, d.510*80mm виконаний в компактному корпусі розміром d.510x80 мм. Клас захисту від пилу і вологи - IP20.Клас енергоспоживання A+ робить світильник найбільш вигідним в плані економії, а термін служби при нормальній експлуатації до 25000 годин гарантує довгострокову вигоду від покупки виробу. На всі світильники діє гарантія в 1 рік.Потужність світлодіодних світильників TM Lebron дорівнює Max 60 W, аналог застарілої лампи (люмінесцентної, розжарювання) в 600 Ват.Основні переваги:IC-драйвер - стабілізує струм в діапазоні вхідної напруги;Безпечний для людського ока;Простота монтажу, демонтажу та експлуатації;Яскраве сучасне освітлення.Світлодіодні Smart-світильники TM Lebron мають відмінні світлові характеристики, бездоганну якість виконання, гідний функціонал і підвищену надійність.LED св-к LEBRON L-CL-ROSE, max 60W, 3000K, 4100K, 6500K, 4200Lm, d.510*80mm легко купити з доставкою в нашому магазині svit-bud.com. А при замовленні на суму від 500 грн. ми зробимо доставку безкоштовною в будь-яке місто, в тому числі і Харків.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lebron |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання, W | 600 |
| Гарантійний термін, років | 1 рік |
| Датчик руху | Немає |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Колірна температура світла, К | 3000 K-4100 K-6500 K |
| Матеріал корпусу | Метал-пластик |
| Можливість димування | Димуються |
| Напруга живлення | 220 V |
| Особливості | зміна кольору світла вимикачем |
| Пило-волого захист, IP | IP20 |
| Потужність, W | Max 60 W |
| Ресурс роботи, годин | 25000 |
| Розмір, мм | d.510x80 |
| Світловий потік, Lm | 4200 Lm |
| Тип виробу | Світлодіодний світильник |
| Тип монтажу | Настінно-стельовий |
| Тип світильника | Smart |
| Тип світлодіода | SMD 2835 |
| Форма | Круг |
| Якість світла, RA | RA>80 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 189 ₴


