LED-светильник LEBRON L-CL-CLASSIC-R, max 50 W, 3000 K, 4100 K, 6500 K, 4200Lm
1 013 ₴
- В наявності
- Код: 15-25-01
+380 (63) 374-13-05
Магазинповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
LED-светильник LEBRON L-CL-CLASSIC-R, max 50 W, 3000 K, 4100 K, 6500 K, 4200Lm
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lebron |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання, W | 500 |
| Гарантійний термін, років | 1 рік |
| Датчик руху | Немає |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Колірна температура світла, К | 3000 K-4100 K-6500 K |
| Матеріал корпусу | Метал-пластик |
| Напруга живлення | 220 V |
| Особливості | зміна кольору світла вимикачем |
| Пило-волого захист, IP | IP20 |
| Потужність, W | Max 50 W |
| Ресурс роботи, годин | 25000 |
| Світловий потік, Lm | 4200 Lm |
| Тип виробу | Світлодіодний світильник |
| Тип монтажу | Настінно-стельовий |
| Тип світильника | Smart |
| Тип світлодіода | SMD 2835 |
| Форма | Круг |
| Якість світла, RA | RA>80 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 013 ₴


