
Світодіодний LED торшер NORMAN білий 15W
3 446,08 ₴
- Готово до відправки
- Код: 046-004-0015-010
+380 (63) 374-13-05
Магазинповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світодіодний LED торшер NORMAN білий 15W
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | димеруватися; має пульт |
| Матеріал корпусу | пластик, метал |
| Потужність | 15 W |
| Розміри (ДхШхВ) | 1460 мм * 650 мм * 272 мм |
| Світловий потік (лм) | 1000 lm |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 110° |
| Колірна температура, К | 3000K — 4000К- 6000К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 446,08 ₴


