Світильник фасадний LED "VECTOR-6" 6W настінний
700,43 ₴
- Готово до відправки
- Код: 076-083-0006-010
+380 (63) 374-13-05
Магазинповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник фасадний LED "VECTOR-6" 6W настінний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 6 W |
| Розміри (ДхШхВ) | 70 мм х 130мм |
| Світловий потік (лм) | 350 lm |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура, К | До 4200 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 700,43 ₴


