

Світильник фасадний LED "LAGOS" 12W настінний
882,88 ₴
- Готово до відправки
- Код: 076-070-0012-010
+380 (63) 374-13-05
Магазинповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник фасадний LED "LAGOS" 12W настінний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 12 W |
| Розміри (ДхШхВ) | 197 мм * 65 мм*47 мм |
| Світловий потік (лм) | 765 lm |
| Ступінь захисту IP | IP 54 |
| Тип світлодіодів | COB LED |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура, К | До 4200 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 882,88 ₴


