

Світильник світлодіодний Biom UNI-2-S32W-5 32Вт квадратний 5000К
304 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 00-00022821
+380 (63) 374-13-05
Магазинповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Цей універсальний світлодіодний світильник має потужність 32 Вт, що еквівалентно 280 Вт для лампочки розжарювання. Його робота заснована на світінні діодів типу SMD2835, які випромінюють нейтральне світло з колірною температурою 5000 К.Виріб має квадратну форму, розсіювач матовий і пофарбований у білий колір. Напруга живлення становить 85-265 В, світловий потік – 3200 лм, а світлова віддача – 100 лм/Вт. Кути світіння доходять до 180°, а індекс передачі кольору дорівнює 80 одиниць. Модель встановлюєтьсяся вбудовуваним способом і підходить для посадочних отворів діаметром 50-210 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Колір | Білий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | ⩾80 |
| Артикул | 00-00022821 |
| Валюта | USD |
| Вид монтажу | Врізні |
| Габаритний розмір, мм | 220х220х20 |
| Еквівалентна потужність | 280 W |
| Клас захисту | IP20 |
| Колір арматури | Білий |
| Кут світіння, ° | 180° |
| Матеріал арматури | Алюміній |
| Матеріал корпусу | Алюмінієві |
| Матеріал плафона | Полікарбонат |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Потужність | 32 W |
| Назва | Світильник світлодіодний Biom UNI-2-S32W-5 32Вт квадратний 5000К |
| Наявність | В наявності |
| Пульт управління в комплекті | Немає |
| Робоча напуга | AC 85-265 V |
| Розділ | Вбудовувані Led світильники |
| Посадковий Розмір | 50-210 |
| Спосіб включення | Без вимикача |
| Температура світла | 5000 К (Біле світло) |
| Тип розсіювача | Матовий (Frosted) |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Тип управління | - |
| Форма плафона | Квадрат |
| Форма світильника | Квадратні |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Ціна | 6.79 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 304 ₴


