
Світильник світлодіодний Biom DL-R107-18-5 5000K 18Вт без д/к
322 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 00-00024104
Стильний світильник, що ідеально підійде для оздоблення сучасних, лаконічних та більш стриманих інтер'єрів, виконаних у стилі hi-tech, минималізм та техно. Лаконічний та універсальний дизайн дозволяє встановити такі світильники у будь-якому типі інтер'єру та приміщенні - у житлових, торгівельних та адміністративних приміщенях, кафе, ресторанах, готелях тощо. Конструкція кріплення лампи передбачає її поглиблене розташування, що відповідає останнім тенденціям в дизайні інтер'єрів, та дозволяє створити акцентоване освітлення. Такий спосіб розташування лампи створює максимально м'яке, приємне та комфортне для сприйняття світла, без ефекту засліплення. Світильник виготовлений з алюмінію.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Колір | Білий |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | ⩾80 |
| Артикул | 00-00024104 |
| Валюта | USD |
| Вид монтажу | Накладні |
| Габаритний розмір, мм | 260x55 |
| Еквівалентна потужність | 162 W |
| Клас захисту | IP20 |
| Колір арматури | Білий |
| Кут світіння, ° | 170° |
| Матеріал плафона | Полікарбонат |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Потужність | 18 W |
| Назва | Світильник світлодіодний Biom DL-R107-18-5 5000K 18Вт без д/к |
| Наявність | В наявності |
| Робоча напуга | AC 175-265V |
| Розділ | Накладні Led світильники |
| Стабільність світлового потоку за 6000 год | ⩾0,7 |
| Температура світла | 5000 К (Біле світло) |
| Тип розсіювача | Зоряне небо |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Форма світильника | Круглі |
| Ціна | 7.20 |
- Ціна: 322 ₴


