Світильник врізний поворотни "MAYA-5" 5W 6400K білий
86 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 016-054-0005-010
+380 (63) 374-13-05
Магазинповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник врізний поворотни "MAYA-5" 5W 6400K білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 40 W |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | 5 W |
| Розміри (ДхШхВ) | 91мм * 91мм |
| Світловий потік (лм) | 400 Lm |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 52° |
| Колірна температура, К | 6400К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 86 ₴


