

Світильник світлодіодний для високих стель "ARTEMIS-300" 300 W
3 915,11 ₴
- Готово до відправки
- Код: 063-003-0300-010
+380 (63) 374-13-05
Магазинповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Промисловий підвісний світильник – ключовий елемент освітлювальних систем, спроектованих для забезпечення оптимальної видимості та освітлення на виробничих майданчиках, складах та інших промислових об'єктах .
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Чорний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Потужність | 300 W |
| Розміри (ДхШхВ) | 395 мм * 85 мм |
| Світловий потік (лм) | 45,000 lm |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 90 ° |
| Колірна температура, К | 6400 K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 915,11 ₴


