


Світильник настінний світлодіодний LED "IMPERIAL-1" 7W
1 333,67 ₴
- Готово до відправки
- Код: 076-054-0007-020
+380 (63) 374-13-05
Магазинповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник настінний світлодіодний LED "IMPERIAL-1" 7W
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | напрямок світла, вгору та вниз |
| Потужність | 7 W |
| Розміри (ДхШхВ) | 200 мм * 78 мм |
| Світловий потік (лм) | 630 lm |
| Ступінь захисту IP | IP 54 |
| Колірна температура, К | До 4200 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 333,67 ₴


