
Свiтлодiодна лампа Biom BT-708 C37 10W E14 4500К матова
38 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 00-00023983
Світильник DL0375 може використовуватися в якості як основного освітлення, так і для світлових акцентів в певних ділянках приміщення, чи на окремих предметах інтер'єру. Лаконічний та універсальний дизайн дозволяє встановити такі світильники у будь-якому типі інтер'єру та приміщенні - у житлових, торгівельних та адміністративних приміщенях, кафе, ресторанах, готелях тощо. Конструкція кріплення лампи передбачає її поглиблене розташування, що відповідає останнім тенденціям в дизайні інтер'єрів, та дозволяє створити акцентоване освітлення. Такий спосіб розташування лампи створює максимально м'яке, приємне та комфортне для сприйняття світла, без ефекту засліплення. Светильник виготовленний з високоякісного термостійкого пластику, що не жовтіє в процесі експлуатації. По своїм характеристикам такі світильник нічим не поступаються світильникам з металевими чи іншими комплектуючими. Завдяки поворотному плафону можливо регулювати напрям світлового потоку.
Використовувати тільки зі світлодіодною лампою.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Колір | Білий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E14 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | ⩾80 |
| Артикул | 00-00023983 |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Потужність | 10 W |
| Назва | Свiтлодiодна лампа Biom BT-708 C37 10W E14 4500К матова |
| Робоча напуга | AC 175-265V 50-60Гц |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Форм-фактор | C37 |
| Колір світіння | 4500К (Біле світло) |
| Ціна | 0.84 |
- Ціна: 38 ₴


