Світильник вуличний LED "ORLANDO-200" 200 W 4200K
5 202 ₴
- В наявності
- Код: 074-005-0200-010
+380 (63) 374-13-05
Магазинповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник вуличний LED "ORLANDO-200" 200 W 4200K
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 1600 W |
| Потужність | 200 W |
| Розміри (ДхШхВ) | 740 мм * 275 мм * 85мм, ø 60mm (труба) |
| Світловий потік (лм) | 17594 Lm |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120 ° |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура, К | 4200K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 202 ₴


