
Лампа світлодіодна "COMBO - 10" 10W 3000К 4000K 6400 E27
114,81 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: 001-073-0010-010
+380 (63) 374-13-05
Магазинповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лампа світлодіодна "COMBO - 10" 10W 3000К 4000K 6400 E27
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 10 W |
| Світловий потік (лм) | 940 lm |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Тип цоколя | Е 27 |
| Кут розсіювання | 185° |
| Колірна температура, К | 3000 К 4000K 6400K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 114,81 ₴


