

Світильник накладний "SOFIA-24" 24W 6400K чорний
639,47 ₴
- Готово до відправки
- Код: 016-064-0024-020
+380 (63) 374-13-05
Магазинповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник накладний "SOFIA-24" 24W 6400K чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Чорний |
| Тип світильника | Накладний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 24 W |
| Розміри (ДхШхВ) | 170 мм х 38мм |
| Світловий потік (лм) | 2160 lm |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колірна температура, К | 6400К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 639,47 ₴


