

Прожектор світлодіодний "FELIS-50" 50W 6400K
925,60 ₴
- Готово до відправки
- Код: 068-026-0050-010
+380 (63) 374-13-05
Магазинповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прожектор світлодіодний "FELIS-50" 50W 6400K
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 50 W |
| Розміри (ДхШхВ) | A 215 мм *B 190 мм *C 38 мм |
| Світловий потік (лм) | 6000 lm |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура, К | 6400K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 925,60 ₴


